KONST / Litografier / Litografier 13857040
nr 1385 7040
Carl Johan Billmark
(1804-1870), Sverige
Litografier, 3 st, Gripsholm- Motivet: 24x35 & 35x24, yttermått inklusive ram: 45x57 & 57x45 cm. Signerade i plåten
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:27:56
350 kr
Carl Johan Billmark
Läs mer om Carl Johan Billmark